پرسش های کاربران

درصورتیکه در مورد آتراپوینت (سیستم کسب امتیاز و درآمدی فروشگاه اینترنتی آترامارت) سئوالی دارید و در بین سئوالات زیر پیدا نمی کنید، لطفا بطور مستقیم به آدرس info@atramart.ir ایمیل بزنید.

درباره آتراپوینت
- آتراپوینت دقیقا چیه؟
آتراپوینت، سیستم کسب امتیاز و درآمد فروشگاه اینترنتی آترامارت است. سیستمی که با فعالیت در آن، پوینت یا همان امتیاز کسب می کنید و می توانید تبدیل به کارت هدیه خرید از سایت بدون هیچ محدودیتی کنید. کسب امتیاز یا پوینت در آترامارت بسیار ساده است. شما با فعالیت در هریک از روشهایی که در پنل موجود است، امتیازی دریافت می کنید که بصورت زیر است:
🔅 عضویت موفق در سیستم آتراپوینت  = ۵۰۰۰ امتیاز
🔅 عضویت موفق هر دوست شما در آتراپوینت = ۵۰۰ امتیاز
🔅 ورود روزانه به آتراپوینت = ۱۰ امتیاز
🔅 ورود روزانه هر دوست شما به آتراپوینت = ۵ امتیاز
🔅 هر ۳۰ هزار تومان خرید توسط شما = ۱۰۰ امتیاز
🔅 هر ۳۰ هزار تومان خرید توسط دوستان شما = ۵۰ امتیاز
🔅 هر ۳۰ هزار تومان خرید توسط بازدیدکنندگان از طرف شما = ۵۰ امتیاز
🔅 هر ۳۰ هزار تومان خرید توسط بازدیدکنندگان از طرف دوستان شما = ۱۰ امتیاز
🔅 فوروارد (اشتراک گذاری) آگهی ها از طرف شما و بازدید از هر آگهی = ۳ امتیاز
🔅 فوروارد (اشتراک گذاری) آگهی ها از طرف دوستانتان و بازدید از هر آگهی = ۱ امتیاز
🔅 کدهای امتیازی هدیه در تلگرام، اینستاگرام، توییتر، گوگل پلاس و ایمیل = تا ۱۰۰۰ امتیاز
- آیا این سیستم مطمئن هست؟ چه جوری میشه به شما اعتماد کرد؟
فروشگاه اینترنتی آترامارت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین عضو اتحادیه رایانه است. در ضمن در سایت آدرس و تلفن های رسمی شرکت موجود است. این سیستم کاملا قانونی و بصورت بازاریابی مستقیم است و اصلا هرمی نیست چون شما بابت معرفی هر دوستتان که زیرمجموعه مستقیم شماست، پورسانت امتیازی دریافت می کنید و از بابت زیرمجموعه های بعدی امتیازی دریافت نمی کنید.
- من ثبت نام کردم اما لینک عضویت برایم ارسال نشده. چطوری وارد پنل بشم؟
همانطور که موقع ثبت نام اشاره کردیم، از ایمیلی که ثبت نام کردید مستقیم به آدرس info@atramart.ir ایمیل بزنید و مشخصات ثبت نامی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همرا و تاریخ تولد را برایمان ارسال کنید تا عضویت شما فعال شود.
امتیاز از بازدیدکننده / کلیک
- از لینک بازدیدکننده چه جوری میشه امتیاز کسب کرد؟
لینک بازدیدکننده برای هر فردی بصورت یکتا است. اگر دارای وبلاگ یا سایتی هستید می توانید از این لینک بصورت بنر استفاده کنید. همچنین می توانید این لینک رو برای دوستانتان و یا سایر افراد در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام و یا برای آنها ایمیل کنید. با هر کلیکی که توسط دیگران بر روی آن انجام میشود، به ازای هر ۳۰,۰۰۰ تومان خرید توسط بازدیدکننده، ۵۰ امتیاز برای شما ثبت میشود. چنانچه دوستانتان از این لینک استفاده کنند، به ازای هر ۳۰,۰۰۰ تومان خرید توسط بازدیدکننده، ۱۰ امتیاز برای شما ثبت میشود.
- اگر کسی با لینک بازدیدکننده وارد سایت شد و خرید کرد، امتیازی برای من ثبت میشود؟
بله. چه دوستانتان که شما معرف آنها هستید و عضو آتراپوینت هستند و چه بازدیدکنندگانی که از طریق «لینک بازدیدکننده» وارد سایت فروشگاه شده و خرید کنند (حتی اگر در آتراپوینت ثبت نام نکنند)، برای شما امتیاز ثبت میشود. اگر دوستانتان هم از لینک بازدید کننده استفاده کنند و بازدیدکنندگانی از طریق آنها خرید کنند، باز هم برای شما امتیاز ثبت میشود.
- اگر از لینک بازدیدکننده بصورت ناسالم استفاده کنیم، چه اتفاقی می افتد؟
اینکه از لینک بازدیدکننده چگونه استفاده کنید، به خودتان بستگی دارد. ملاک ثبت امتیاز، خریدی است که توسط بازدیدکننده صورت می گیرد و پس از خرید موفق و تحویل کالا، امتیاز خرید برای شما ثبت می گردد. در حال حاضر امتیازهای خرید بصورت زیر محاسبه میشود:
- به ازای هر ۳۰,۰۰۰ تومان خرید توسط شما، ۱۰۰ امتیاز به شما تعلق می گیرد.
- به ازای هر ۳۰,۰۰۰ تومان خرید توسط دوستانتان، ۵۰ امتیاز برای شما ثبت میشود.
- به ازای هر ۳۰,۰۰۰ تومان خرید توسط بازدیدکنندگان از طرف شما، ۵۰ امتیاز برای شما ثبت میشود.
- به ازای هر ۳۰,۰۰۰ تومان خرید توسط بازدیدکنندگان از طرف دوستان شما، ۱۰ امتیاز برای شما ثبت میشود.
امتیاز از ثبت سفارش و خرید
- می توان برای دیگران از سایت خرید کرد و امتیاز خرید را برای خودم ثبت شود؟
بله. شما می توانید بنام خودتان برای دیگران خرید کنید و پورسانت خرید را در قالب امتیاز دریافت کنید و سپس بعد از رسیدن به میزان مورد نظر، درخواست کارت هدیه دهید. توجه کنید هنگام خرید از فروشگاه، از حساب کاربری خودتان خرید کنید و آدرس و مشخصات گیرنده را در «فیلد آدرس» بنویسید.
- آیا به خریدهایی که از طریق کد تخفیف در جشنواره ها خریداری میشود یا کالاهایی که تخفیف دارند، امتیاز خرید تعلق می گیرد؟
بله. به هر خریدی که از طریق فروشگاه انجام میشود، چه کالاهای تخفیف دار چه بدون تخفیف و چه خریدهایی که به آن هدیه تعلق میگیرد، امتیاز خرید تعلق میگیرد. فقط در مورد کالاهای تخفیف دار و کالاهایی که با کد تخفیف خریداری میشوند اینکه ملاک امتیاز خرید، قیمت نهایی پرداخت شده کالا می باشد.
- نحوه ثبت امتیاز خرید به چه صورت است؟
جهت دریافت امتیاز خرید کافیست پس از ورود به پنل کاربری و در بخش باکس «ثبت سفارش و خرید»، شماره پیگیری خرید را در فیلد مربوطه وارد کرده و دکمه «ثبت فاکتور خرید» را بزنید تا امتیاز خریدتان اعمال گردد.
- مهلت ثبت فاکتور خرید برای دریافت امتیاز چقدر است؟
حداکثر زمان ثبت فاکتور خرید و دریافت امتیاز، ۶۰ روز بعد از تاریخ فاکتور خرید می باشد و بعد از آن هیچگونه امتیازی برای شما ثبت نمی گردد.
- اگر بعد از تاریخ خرید، عضو آتراپوینت شوم، امتیاز خرید برایم ثبت می شود؟
بله. تاریخ ثبت نام شما در آتراپوینت مهم نیست. شما حداکثر ۶۰ روز بعد از تاریخ فاکتور فرصت دارید تا خریدتان را ثبت و امتیاز آنرا دریافت کنید.
- هنگام ثبت فاکتور خرید، اخطار میدهد فاکتور متعلق به شما چیست؟ چه کار کنم؟
هنگام ثبت نام در آتراپوینت حتما شماره تلفن همراهی را وارد کنید که در فروشگاه آترامارت ثبت نام کرده اید. در غیر اینصورت نمی توانید فاکتورهای خریدتان را ثبت کنید و با این خطا مواجه می شوید.
- هنگام ثبت فاکتور خرید، پیغام «بروز خطا» می دهد. علت چیست؟
اگر با این خطا مواجه شدید یا به هر دلیلی نتوانستید فاکتور خریدتان را ثبت کنید، به ما ایمیل بزنید تا در اسرع وقت رسیدگی و امتیاز خریدتان را بصورت دستی ثبت نماییم. فقط توجه داشته باشید که حداکثر ۶۰ روز بعد از تاریخ فاکتور فرصت دارید به ما اطلاع دهید.
- آیا برای خریدهای اقساطی، آتراپوینت ثبت میشود؟
خرید بصورت اقساطی هیچگونه آتراپوینتی ندارد.
معرفی دوستان
- در صورتیکه بصورت تقلبی عضویتی صورت گیرد، چه اتفاقی می افتد؟
سایت به عضویت های تقلبی و فیک بسیار حساس است و کارشناسان فنی آتراپونینت مرتب حساب ها را کنترل می کنند. در صورتیکه شما بصورت فیک و تقلبی ثبت نام کنید یا دوستانتان را از این طریق عضو سایت کنید، حسابتان فورا مسدود خواهد شد. انواع ثبت نام تقلبی شامل ثبت نام بیش از یکبار از یک سیستم، استفاده از آدرس ایمیلها یا شماره تلفن همراه موقت، ثبت با مشخصات غیر واقعی و ... می باشد.
لینک معرف / لینک دعوت
- فرق لینک معرف و لینک بازدیدکننده چیست؟
شما با استفاده از لینک معرف، دوستانتان را به سیستم آتراپوینت دعوت می کنید و با ثبت نام موفق آنها، برای شما امتیاز ثبت میشود. در حال حاضر به ازای ثبت نام موفق خودتان ۵۰۰۰ امتیاز و برای هر ثبت نام موفق دوستانتان ۵۰۰ امتیاز برای شما ثبت میشود.
لینک بازدیدکننده برای ورود افراد و سایر کاربران است که افراد با کلیک بر روی آن به سایت یا صفحه ای که فروشگاه تعیین می کند، هدایت میشوند. نیازی نیست که کاربران در آتراپوینت ثبت نام کنند. در صورتیکه کاربر یا همان بازدیدکننده از فروشگاه خرید نمود، برای شما امتیاز ثبت میشود. در حال حاضر به ازای هر ۳۰,۰۰۰ تومان خرید توسط بازدیدکننده، ۵۰ امتیاز برای شما ثبت میشود. چنانچه دوستانتان که عضو آتراپوینت و شما معرف آنها هستید، از این لینک استفاده کنند، به ازای هر ۳۰,۰۰۰ تومان خرید توسط بازدیدکننده، ۱۰ امتیاز برای شما ثبت میشود.
هدایا و جوایز
- برای تبدیل پوینت و گرفتن کارت هدیه، در مدت زمان خاصی باید باشه؟
هیچ محدودیتی در زمان کسب پوینت و تعداد جایزه برای شما وجود ندارد.
- کارت هدیه چگونه برایم ارسال میشود؟
کد تخفیف برایتان ایمیل می گردد.
- کد هدیه برایم ارسال شده است. اما کار نمی کند. به چه دلیل؟
کد هدیه یا همان کد تخفیف که برایتان ایمیل میشود، دارای مدت استفاده ۳۰ روزه است. در صورتیکه از کد هدیه استفاده نکنید، باطل می گردد و امکان صدور مجدد وجود ندارد. در صورتیکه بعد از ۴۸ ساعت کد هدیه را دریافت نکردید، حتما اطلاع دهید.